ما قابلیتهای نوآوری و کارآفرینی شما را شکوفا میکنیم و با هدایت ایدههای کسب وکار به سوی موفقیت باعث ایجاد تغییرات میشویم.

icon

شرکت کارانوبین (سهامی خاص)

شرکت کارانوبین (سهامی خاص) با مشارکت شرکت اتریشی WhatAVenture و جمعی از مدیران ایرانی فعال در حوزه نوآوری و صنعت در سال 1396 به عنوان یکی از اولین شرکت های بین المللی مدیریت نوآوری در ایران تاسیس گردید و با بهره مندی از تیمی مجرب که با فرصت ها و موانع کشور آشنایی کامل دارند، تجارب جهانی را با راهکارهای بومی به بخش های مختلف کشور ارائه می نماید. کارانوبین همچنین نماینده رسمی شرکت Idea Connection کانادا در ایران می باشد.

WhatAVenture

شرکت اتریشی WhatAVenture بیش از 7 سال است که در حوزه کارآفرینی سازمانی، مدیریت نوآوری و نوآوری باز در اروپا فعال بوده است. بنیانگذار و مدیر عامل آن دکتر اشتفان پرکمان برگر در موسسه ی کارآفرینی و نوآوری دانشگاه اقتصاد و مدیریت وین تدریس میکرد و پایان نامه ی دکتری خود را با موضوع «نوآوری باز» نوشته است. او همراه با همکاران خود، اولین انکوباتور استارت آپی را با همکاری چند دانشگاه مختلف در اتریش به نام “WU Garage” تاسیس کرد. پس از جلسات بازخورد متعدد و رویارویی با اشتباهات یکسان شرکت ها و استارت آپ ها، ایده WhatAVenture متولد شد: ایجاد یک فرایند ساختاریافته برای پیشگیری سیستماتیک از مرتکب شدن اشتباهات مشابه. این فرایند تیم های نوآوری سازمان ها و استارت آپ ها را از ایده اولیه تا رسیدن به مرحله آمادگی سرمایهگذاری (Investment readiness) هدایت میکند.

  • پشتیبانی از بیش از ۲۰۰۰ استارت آپ در سراسر دنیا
  • ایجاد بیش از ۵۰ برنامهی شتابدهی سازمانی
  • هدایت بیش از ۲۵۰ تیم نوآوری شرکتی
  • بیش از ۷ سال سابقه در مدریت نوآوری و کارآفرینی

آدرس

تهران، سعادت آباد، سرو غربی، خیابان بخشایش، کوچه هفدهم، پلاک ۵۴،
ساختمان عرفان، طبقه ۴، واحد ۴۰۲
کد پستی: ۱۹۹۸۸۸۳۵۸۵

تلفن تماس

۰۲۱-۲۶۷۶۰۶۷۹

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

office@karanobin.com
www.karanobin.com

درخواست خود را برای ما ارسال کنید